fake rolex for sale light-weight plus the design on the relationship connected with abnormal, showing this action on the three-dimensional design. filipinonet.com rolex put your amazing allure and chic type are placed out there. these https://breitlingreplica.to are the world?ˉs most bonny watches which have got become very famous for its intents. swiss https://www.breitling.to/ are high quality. cheap www.hublotwatches.to has qualified through the recognized official recognition.

4-6
10dk
15dk
Kolay

Tel Şehriye Çorbası Tarifi

Malzemeler

Yapılışı

Yağı tencereye alalım ve biraz ısıtalım. Tereyağı ile yapacaksınız erimesini bekleyelim. Üzerine salçayı ve naneyi atıp biraz kavuralım. Daha sonra suyunu ilave edelim ve biraz kaynatalım. Su iyice kaynadıktan sonra tel şehriyeyi ekleyelim. Tuzunu ekledikten sonra bir miktar karıştıralım. Karıştırmadaki amaç şehriyenin birbirine yapışmasını önlemektir. Şehriyeler ezilecek derecede karıştırmamıza gerek yoktur. Tel şehriye iyice yumuşayıp piştikten sonra ocağın altını kapatabiliriz. Afiyet olsun.

Not:İlk kaynama sırasında eklediğiniz şehriye gözünüze az gelebilir. Ölçüler dışında ekleme yapmayınız. Aksi halde çorbanız makarnaya dönüşebilir. Tel şehriye iyice yumuşadıktan sonra çorbaya kıvam kazandıracaktır.

Favorilerim

  • Your favorites will be here.