fake rolex for sale light-weight plus the design on the relationship connected with abnormal, showing this action on the three-dimensional design. filipinonet.com rolex put your amazing allure and chic type are placed out there. these https://breitlingreplica.to are the world?ˉs most bonny watches which have got become very famous for its intents. swiss https://www.breitling.to/ are high quality. cheap www.hublotwatches.to has qualified through the recognized official recognition.

Linzer Kurabiye

Kurabiye için Malzemeler

 

Arasına

 

Üzerine

 

Yapılışı

Derin bir kaba Kenton Vanilyalı Kurabiye Karışımını alın. Üzerine yumurtayı, tereyağını ve badem ununu alıp yoğurun. Hamuru streç filme sarıp buzdolabında 20 dk bekletin.

Dinlenen hamuru tezgaha alın. Üzerine streç film koyup merdane ile açın. Orta boy bir kalp kalıp ile kalp kurabiyeleri çıkarın. Kalpli kurabiyelerin yarısının ortasını daha ufak bir kalpli kalıp ile kesip kalbi çıkarın. Piknik Pişirme kağıdı serilmiş bir fırın tepsisine kurabiyeleri alın.

Önceden ısıtılmış 170 derecelik fırında pembeleşinceye kadar pişirin. 2 kurabiye arasına marmelat sürüp üzerine çay süzgeci yardımıyla Kenton Pudra Şekeri serpin ve servise sunun.

Afiyet olsun.

Favorilerim

  • Your favorites will be here.