fake rolex for sale light-weight plus the design on the relationship connected with abnormal, showing this action on the three-dimensional design. filipinonet.com rolex put your amazing allure and chic type are placed out there. these https://breitlingreplica.to are the world?ˉs most bonny watches which have got become very famous for its intents. swiss https://www.breitling.to/ are high quality. cheap www.hublotwatches.to has qualified through the recognized official recognition.

Alüminyum Folyo

Genellikle yiyeceklerin üzerini örtmek için kullandığınız alüminyum folyoyu mutfak dışında birçok alanda kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Mutfaktan temizliğe pek çok durumda hayatınızı kolaylaştıracak alüminyum folyonun kullanım amacını ve alanlarını öğrendikten sonra elinizden düşüremeyeceksiniz.

Gelin alüminyum folyoyu nerelerde kullanabileceğinize birlikte göz atalım…

Temizlik

Tencere ve tavalarda yemek sonrası oluşan artık ve yağ lekelerini telle ovarak çıkarmak zor geliyorsa alüminyum folyo ile çıkarmayı deneyebilirsiniz.

Huni

Şişenin içine sıvı bir şey aktaracaksınız ama evde huniniz mi yok? Telaşlanmayın. Alüminyumdan yapacağınız bir huniyle işinizi halledebilirsiniz.

Meyve

Meyvelerinizin saplarını, kararıp çürümemeleri için folyoyla sarabilirsiniz.

Aksesuar

Değişik objelerle evinizin her köşesini süsleyebilirsiniz.

Makas

Makasınız körleşti ve eskisi kadar iyi kesmiyor mu? Yenisini almadan önce alüminyum folyodan keseceğiniz küçük bir parçayla bilemeyi deneyin. Sonucu kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Saç

Bir kadın için saçının ne kadar önemli olduğunu belirtmemize gerek yok herhalde, dip boyanızı kendiniz yaparken alüminyum folyoya sararak evde rahatça kendi saçınızı boyayabilirsiniz.

Favorilerim

  • Your favorites will be here.